Vladimir Putin

Monday, 1 June 2015

Česky -- Montague Keen, 31. května 2015

Montague Keen, 31. května 2015


V DOBĚ VŠEOBECNĚ SE VYSKYTUJÍCÍCH LŽÍ JE ŘÍKÁNÍ PRAVDY REVOLUČNÍM POČINEM  George Orwell

Ti, kdo vládnou, zatímco jsou skryti ve stínu, způsobují v Evropě chaos. Buďte si jisti, že to byl odjakživa jejich PLÁN. Nezajímá je utrpení nešťastných lidí, kteří umírají na rozbouřeném moři a žádná země je nechce. Nejdříve zkoumejte, co ti, kdo jsou moci, udělali, aby zapříčinili chaos v těch zemích. KDO VYVOLÁVÁ CHAOS, který následoval poté, co byly ty země napadeny. Vše bylo NAPLÁNOVÁNO do nejmenšího detailu.

Nechtějí, aby Angličané, Irové, Francouzi, Němci a Italové přežili. Chtějí, aby ztratili svoji rasovou identitu. Plánem je zničit všechny formy národní identity, zabít tolik lidí kolik je jen možné, aby jen ti nejsilnější přežili chaos, do kterého jsou evropské země zatahovány.

Je to nejvážnější situace, které bude nutno čelit  a vy ji budete muset čelit dříve, než si myslíte. Ti, kdo mají v plánu poštvat lidi proti sobě sedí v pozadí a baví se nad zmatkem, a doufají, že mnoho životů bude ukončeno. Nejsou z vašeho světa, ale POUŽÍVAJÍ VÁS, abyste plnili jejich přání.  Vyslovují taková „laskavá“ a „chápavá“ slova ohledně nepříjemných situací a přitom žasnou, jak je lehké s vámi manipulovat.

Žádám vás, abyste nehleděli na žádné nálepky a dívali se na věci tak, jak jsou a ne jak vám propaganda říká, že jsou. Váš svět je kolem vás ničen.  Věřte svým vlastním zjištěním. Udržujte si odstup od propagandy, jsou to totální lži.  Uděláte něco, zatímco všude kolem vás je ničeno vaše dědictví?

Ničí všechny důkazy o VAŠÍ PRAVÉ HISTORII, když jejich armády vpadnou do země.  Mají ROZKAZY, aby nejdříve zničili všechny starobylé artefakty a budovy, každý kousek důkazu o tom, že tam v minulosti žili civilizovaní lidé, předtím než došlo k invazi těch, kteří chtějí od vás všechno. Kontrola mysli byla jejich zvolenou metodou a  vy jste jejich taktice podlehli. Náboženství bylo jejich nejmocnější zbraní.

24. září se setká vrcholný představitel Náboženské Kontroly Mysli s vrcholným představitelem USA a OSN, aby podepsali dohodu o vaší budoucnosti. Dali jste k tomu souhlas? Máte vůbec nějakou páteř? Neupadejte do pasti tím že si budete myslet, “co můžu dělat“? Věřte mi, můžete udělat mnoho. NE je prosté slovo o dvou písmenech, které málo používáte. Nemůžete jen nečinně přihlížet, jak přebírají váš svět, aniž byste hnuli  prstem.

Také mají v plánu odstranit peníze, a pouze čipem bude rozhodováno, zda si koupíte potraviny nebo ne.  TO JE TOTÁLNÍ KONTROLA LIDSTVA. BUDOU VÁM MALOVAT, JAK JE TO ZÁZRAČNÉ, aby masy ujistili, že bude dobré nemuset mít po ruce peníze. Ale nic, co vám předloží, vám nijak nepomůže. Když noří nůž do vašeho srdce, sladce se usmívají. Nepovažují vás za sebe rovné... je to konečná.

Teď bojujete o samotné přežití, takže nelze ztrácet čas.  Dívejte se se soucitem na ty, kteří dnes zápasí  na moři. Dnes jsou to oni, zítra to klidně můžete být vy.  Všude kolem vás dochází k ničení vašeho světa,  co s tím uděláte? Kdybyste jenom mohli vidět jejich ďábelské plány, jako to vidíme my, z této strany života, přesvědčilo by vás to.  Jste v zoufalé situaci.  Vy všichni jste Palestinci, a budete trpět stejným osudem jako oni, pokud budou věci pokračovat jako doposud.

Lidé na celém světě riskují své životy, aby vám přinesli pravdu, aby vám ukázali cestu vpřed. Co jste připraveni udělat?  Tuto bitvu můžete vyhrát. Rozhodněte se, že nikdy nijak nebudete pomáhat při převzetí vašeho světa.  Oni to nemohou udělat bez vás.  Propojte se s Nejvyšší Bytostí, se Zdrojem.  Vynechte prostředníky, to byla pouze taktika jak vás ovládat. Jste mocné bytosti světla, jejichž světlo bylo utlumeno náboženstvím. Je čas světlo uvolnit, takže odhalí všechny temné zlé síly, které vás utlačují.

Žijete ve světě dostatku, ale dovolili jste, aby vám chamtivost vašich utlačovatelů tento dostatek vzala. Vás je mnoho, jich je pár. Nikdy na to nezapomeňte. Vždy jsem vám říkal, že se budou muset vrátit odkud přišli, a že pouze ti nejšpatnější zůstanou až do konce.  Jejich čas se krátí.  Infiltrovali se do každé země a do každé mocenské struktury na Zemi.  Buď sami kontrolují, anebo radí svým loutkám. Jejich chapadla jsou všude vidět. Je to velmi chytré, ale je to NEJČISTŠÍ ZLO.

Duchovní strana života,  jakož i vaši přátelé z jiných planet  vám budou po boku, aby vás tím provedli. Veškerá technologie kterou bude potřeba na opravy a obnovu, vám bude k dispozici. Pak budete moct vytvořit svět dostatku pro všechny. Když přejdete k duchu, vše bude jasné. Je šokující vidět ďábelskou korupci, zatímco se lidé  potácejí, jenom aby v tom zmatku přežili.  

Přestavujte si svět v míru a ono se to stane.  Každá myšlenka má svoji energii.

Moje drahá,  bojuješ proti tomu všemi způsoby. Pracujeme s tebou, aby se zajistilo, že se to uskuteční jak má.

Tvůj navždy oddaný Monty


Překlad: Zelmira

No comments:

Post a Comment

interview

mv

mv

interview