Vladimir Putin

Saturday, 26 November 2016

Czech -- Montague Keen – 20. listopadu, 2016

Montague Keen – 20. listopadu, 2016
Vše je v chaosu. Mnozí nevědí, komu a čemu věřit. Viděli jste, jak mašinerie Kabaly nastartovala  ve chvíli, kdy byl zvolen pan Trump. Lži a strašení najely na plné obrátky, a mnozí zaváhali, přestože v duši vědí, že paní Clintonová by zajistila třetí světovou válku a že život na Zemi by se stal pouhým živořením. Země, jak ji znáte a milujete, by se vůbec nepodobala Zemi, jakou chce vytvořit Kabala. Zničení lidské rasy je naplánováno do nejmenších podrobností.
Brexit a Trump převrátili vše naruby. Přátelé, to Kabala vůbec nečekala. Stále jsou ještě v šoku. Zoufale se snaží najít způsob, jak panu Trumpovi zabránit, aby se stal prezidentem.V Anglii vláda zkouší každý trik ve snaze zabránit, aby se Brexit stal realitou. Britové chtějí Brexit a budou na něm trvat, bez ohledu na to, jak se to bude Theresa Mayová snažit oddálit a zabránit tomu. Teď má Polsko v plánu opustit EU. Inteligentní lidé teď vidí, jak byli podvodem nalákáni do EU a chtějí z ní vystoupit. Kabala každého a všude podvedla. Musíte se uvolnit  z doby otroctví. Vizualizujte si přetržené řetězy a vizte, jak se lidská rasa osvobozuje z nevolnictví.
Vynutili si vstup do vašeho světa, a rozšířili se do všech koutů Země jako rakovina. Dali si za cíl, podvodem zajistit, abyste jim věřili. Používají různá přestrojení, slibujíc, že když jim uvěříte a budete je poslouchat a následovat je, budete mít vše. Kabala vás drží v pasti 2000 let. Vatikán to vede, za pomoci svého systému ovládání, a dalších náboženství, pocházejícími z Vatikánu. Samotný Vatikán zcela jistě není tím, čím si myslíte, že je. Teprve teď je přiváděn do vaší pozornosti plný rozsah pedofilie. Satanistické zabíjení, zejména nevinných dětí, to umožňuje těm kreaturám žít ve vašem světě. Aby mohly žít na Zemi, potřebují pít krev a jíst lidské maso. Jsou dlouhověcí, protože to je udržuje při životě.
Nic není, jak se zdá. Oni neskrývají své špatné způsoby. Jen si připomeňte katolickou mši, kdy pijete krev a jíte maso. To vše dělají vám přímo před očima. Nevidíte, co to ve skutečnosti je. Teď si začínáte to zlo uvědomovat - že je všude kolem vás, že ovládá každý aspekt vašich životů, a jste šokování a zhrozeni. Ale když vy, všech 99%, řekněte, že jim již nebudete sloužit ani vteřinu, Kabala zmizí. Oni ve válkách nebojují. Míso toho požadují, abyste to dělali vy. Vy, bláhoví lidé, kteří pro ně chcete zemřít. Válka je lidskou obětí ve velkém měřítku. Oni to milují a tlačí na to. A vy jim to dáváte. Jste pouze loutky a oni vědí, jak hýbat vašimi nitkami.
Všechny politické strany byly infiltrovány. Neslouží lidem. Proto musel být nalezen někdo, jako je pan Trump. On od Kabaly nic nechce, protože všechno má. Není navázán na žádnou politickou stranu, ani není žádnou ovládán. Nemáte ani tušení, jak zkažené a ovládané jsou vaše vlády. Ony neslouží lidem. Slouží svým páníčkům, skrytým vládcům. Také oni teď budou vymeteni a odhaleni.
Země musí být očištěna ode všeho, co je zlé a zkažené. Můžete to udělat. Zaměřte svou mysl na úkol obnovit mír a harmonii. Nenechte se vtáhnout do oblíbené hry Kabaly, která vytváří problémy jako: křesané/muslimové, bohatí/chudí, černí/bílí. Všechny tyto problémy jsou vytvořeny, aby způsobovaly potíže a  rozmíšky. Pochopte, že když vzájemně bojujete, děláte přesně to, co od vás Kabala chce. Rozděluj a panuj fungovalo po staletí. Přesně kvůli tomu Kabala nedávno sehnala a a zaplatila tisíce uprchlíků, aby odešli do Evropy. Bylo to naplánováno v r. 1925. Proč si myslíte, že dvě světové války byly zinscenovány v Evropě? Proč Kabala protlačuje třetí světovou válku  v Evropě? Proč je pro Kabalu tak důležité zničení Evropy? Proč se Evropy bojí? Co je v Evropě, co by mohlo odhalit Kabalu a všechny jej plány?
To vše je pro Kabalu velká hra. Zrovna jste viděli, jak reagovali na zvolení Trumpa. Jak pro ně bylo snadné, dostat lidi bez mozku do ulic, kde vykřikovali slogany proti Trumpovi. Studenti udělají cokoliv, za co jim zaplatí. Je to pro ně jenom obchod. Manipulují vás  ti, co mají 2000 - letou zkušenost. Kdy řeknete, že to stačilo? Musí to okamžitě přestat. Odejděte ze Země, a dejte lidstvu  pokoj.
Podpořte se vzájemně, kdykoli je to možné, když procházíte probuzením. Dělejte revokace (viz http://galacticchannelings.com/cesky/Andrew_Bartzis.html) tak často, jak jen je to možné, protože ty vás osvobodí od zkorumpované kontroly. Věřte v budoucnost, kterou teď tvoříte. Modlete se za ty ve vašem světě, kdo jsou nezákonně zavřeni, protože představují pro Kabalu problém. Kabala zajde jakkoli daleko, aby zabránila svému odhalení a svému pádu. Ti lidé potřebují vaši podporu. Vy je potřebujete, aby mohli dokončit své poslání. Je to bitva, kterou musíte vyhrát, jinak zahynete, protože Kabala nemá nikdy slitování. Vaše budoucnost je ve vašich vlastních rukách. Nemáte kam utéct. To je vše.
Má drahá, víš, co je nutné udělat. Není to lehká cesta. Tolik jsi toho vytrpěla. Oni se nevzdají. Ale my jsme s tebou, drahá, na každém kroku tvé cesty.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Translator: Zelmira

No comments:

Post a Comment

interview

mv

mv

interview